ВСТУП 2019

Умови прийому 2019

 

Програми підготовки до ЗНО 2019

ЗНО 2019

Інформація для абітурієнтів

 

Інформаційні таблиці до Правил прийому 2019:

Перелік спеціальностей за освітніми ступенями бакалавра та магістра, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання (Таблиця 1).

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на перший курс (зі скороченим терміном навчання) та другий (третій) курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста (Таблиця 2).

Перелік спеціальностей для прийому на навчання осіб, які здобули освітній рівень бакалавра, магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, для здобуття освітнього ступеня магістра (Таблиця 3).

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів) (Таблиця 4).

Перелік природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, на які під час участі у конкурсі може бути змінена вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів МДПУ імені Богдана Хмельницького для вступу до цього університету або на які можуть нараховуватись додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета при розрахунку конкурсного бала за участь у МДПУ імені Богдана Хмельницького у Всеукраїнській олімпіаді для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти. (Таблиця 5).