ВСТУП 2020

Умови прийому 2020

Зміни до умов прийому 2020

Програми підготовки до ЗНО

ЗНО 2020

Інформація для абітурієнтів

Інформація для абітурієнтів для здобуття освітнього ступення магістра

Строки прийому заяв та документів

Правила прийому на навчання до МДПУ імені Богдана Хмельницького

Додаток 2 до Правил прийому (Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка)

Додаток 5 до Правил прийому (Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100‑200)

 

Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України

 

Інформаційні таблиці до Правил прийому 2020:

Перелік спеціальностей за освітніми ступенями бакалавра та магістра, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання (Таблиця 1).

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на перший курс (зі скороченим терміном навчання) та другий (третій) курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста (Таблиця 2).

Перелік спеціальностей для прийому на навчання осіб, які здобули освітній рівень бакалавра, магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, для здобуття освітнього ступеня магістра (Таблиця 3).

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів) (Таблиця 4).

Перелік природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, на які під час участі у конкурсі може бути змінена вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів МДПУ імені Богдана Хмельницького для вступу до цього університету або на які можуть нараховуватись додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета при розрахунку конкурсного бала за участь у МДПУ імені Богдана Хмельницького у Всеукраїнській олімпіаді для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти. (Таблиця 5).

 

Правила прийому до аспірантури в 2019 р.

Правила прийому до докторантури в 2019 р.