Календар абітурієнта

Абітурієнти 2022 вже активно готуються до ЗНО та вступу. Найважливіші дати, умови вступу та усі новації ми зібрали для тебе в корисному та зручному календарі. Плануй, готуйся та дій разом з більше, ніж університетом.

  • 5‒22 СІЧНЯ   Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти
  • 1 ЛЮТОГО — 9 БЕРЕЗНЯ   Триватиме реєстрація для участі у ЗНО 2022
  • 19 БЕРЕЗНЯ   Відбудеться пробне тестування з української мови, української мови і літератури
  • 26 БЕРЕЗНЯ   Відбудеться пробне тестування з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької). У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.
  • До 29 КВІТНЯ 2022 року для зареєстрованих учасників  ЗНО -2022 з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань
  • 23 ТРАВНЯ — 17 ЧЕРВНЯ       Відбудуться тестування з усіх предметів за таким графіком:
фізика23 травня
хімія26 травня
українська мова, українська мова і література31 травня
математика, математика (завдання рівня стандарту)3 червня
іспанська мова, німецька мова, французька мови6 червня
англійська мова7 червня
історія України10 червня
географія14 червня
біологія17 червня

Кожен вступник зможе скласти ЗНО не більш ніж з 5 предметів. Для вступу у 2022 році будуть зараховувати і результати ЗНО за 2019–2022 роки.

  • ДО 30 ЧЕРВНЯ      Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування.
Top