Онлайн-марафон для вступників “Відкрий для себе більше, ніж університет”

Онлайн-марафон для вступників “Відкрий для себе більше, ніж університет”


Протягом усього квітня більше, ніж університет відчиняє свої онлайн-двері та запрошує у захоплюючу студентську пригоду – онлайн марафон для вступників “Відкрий для себе більше, ніж університет !
.
🔴Знайомство з університетом, його історією і здобутками;
🔵 Занурення у цікавий свій різноманітних спеціальностей та освітніх програм;
🟡 Найсвіжіша інформація щодо особливостей вступної кампанії 2021 року, додаткові бали до сертифікатів ЗНО та інші приємні заохочення;
🟢 Міжнародний телеміст з найуспішнішими випускниками університету.
.
Чекаємо на тебе на нашому офіційному YouTube-каналі “Студентське телебачення МДПУ”
щосуботи о 12.00!
Перша серія

Друга серія


.
Приємного перегляду!

Календар абітурієнта

Абітурієнти 2021 вже активно готуються до ЗНО та вступу. Найважливіші дати, умови вступу та усі новації ми зібрали для тебе в корисному та зручному календарі. Плануй, готуйся та дій разом з більше, ніж університетом.

 • ДО 19 СІЧНЯ   Ви мали змогу зареєструватися на пробне ЗНО з усіх предметів. Для цього слід було перейти на сайт відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Що нового? Цього року вступник може обрати зі списку предметів лише один для складання пробного ЗНО. Проте зареєстровані учасники зможуть завантажити тестові зошити з решти предметів і виконати завдання вдома.

 • 1 ЛЮТОГО — 5 БЕРЕЗНЯ   Триватиме реєстрація для участі у ЗНО 2021
 • 10 КВІТНЯ          Відбудеться тестування пробного ЗНО.
 • 10-14 КВІТНЯ     Усі зареєстровані учасники зможуть внести свої відповіді на тестові завдання з решти предметів до спеціального сервісу.
 • 16 КВІТНЯ           Абітурієнти отримають у своїх особистих кабінетах         результати пробного тестування, яке вони складали самостійно вдома.

Увага: Реєстрація на пробне ЗНО не означає автоматичної реєстрації на основну сесію ЗНО.

 • 21 ТРАВНЯ — 15 ЧЕРВНЯ       Відбудуться тестування з усіх предметів. Детальний графік вже є на сайті Центру оцінювання якості освіти.

Кожен вступник зможе скласти ЗНО не більш ніж з 5 предметів. Учні, які закінчують школу, а отже здобувають повну середню освіту, повинні скласти ДПА (Державну підсумкову атестацію) у формі ЗНО. Для них є 4 обов’язкові предмети: українська мова, математика, іноземна мова або історія України на вибір та ще один предмет на вибір випускника.

Для вступу у 2021 році будуть зараховувати і результати ЗНО за 2018–2021 роки.

Що нового? Цього року є два варіанти складання ЗНО з української мови: випускники, які планують вступати на спеціальності гуманітарного напрямку, повинні виконати завдання з української мови та літератури. Ті, хто бачать себе у технічних спеціальностях, можуть складати лише українську мову. Цей тест, однак, включатиме компетентнісні завдання зі шкільної програми української літератури.

На сайті УЦОЯО вже є демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови і літератури та розбір завдань.

Вступники 2021 зможуть завантажити мобільний додаток «Моє ЗНО», щоб стежити за графіком та місцем проведення тестувань, а також отримати свої результати іспитів.

 • ДО 22 ЧЕРВНЯ        Оголосять результати ЗНО з математики.
 • ДО 25 ЧЕРВНЯ        Абітурієнти знатимуть свої результати ЗНО з української мови.
 • З 1 ЛИПНЯ              Абітурієнти зможуть створити свої особисті електронні кабінети вступника і завантажити туди свої сертифікати ЗНО.
 • 1-13 ЛИПНЯ       Планують проводити вступні іспити та творчі конкурси.
 • 14-23 ЛИПНЯ     Вступники повинні подати свої документи до закладів вищої освіти.
 • ДО 28 ЛИПНЯ       Заклади вищої освіти повинні оприлюднити рейтингові списки абітурієнтів.

Що нового? Цього року, щоб уникнути черг під приймальними комісіями, в онлайн-форматі можна буде виконати всі пункти процедури вступу. Для цього абітурієнт повинен буде отримати електронний підпис вступника. Також обмежать кількість заяв на контракт від одного абітурієнта. Цього року їх може бути максимум 30.

Top