Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади МДПУ для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» з предметів «Хімія» і «Біологія»!

07 квітня на хіміко-біологічному факультеті відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнської олімпіади МДПУ імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти з предметів «Хімія» і «Біологія».

Переможцям вручили дипломи і повідомили про додаткові бали до сертифікатів ЗНО з відповідного предмету. Врахують ці бали при вступі до Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на спеціальності природничо-математичних напрямків, перелік яких визначено Міністерством освіти і науки.

Олімпіада виявила обдаровану молодь і надала їй допомогу у реалізації здібностей, чим досягла своєї мети.

Декан факультету Віталій Хромишев звернувся до присутніх зі словами привітання і запросив учнів до вступу в університет.

Олімпіада «Інтелектуал» проводиться з 2001 року, є традиційною, а з 2017 року набула статусу Всеукраїнської.

Шановні переможці, віримо, що майбутні плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і ваша перемога в інтелектуальному випробуванні!

Facebook коментарі
Top