Сумісне заняття студентського наукового гуртка «Творчість» кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства з вихованцями дослідно-експериментального відділу Центру позашкільної освіти Мелітопольської міської ради

3.06.2021 р. відбулось сумісне заняття студентського наукового гуртка «Творчість» кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства з вихованцями літнього табору при дослідно-експериментальному відділі Центру позашкільної освіти Мелітопольської міської ради. Заняття проводилось на штучному тренажері «Скеля».  

Під час заняття керівник гуртка доцент О.З. Байтеряков розповів про оздоровчу та естетичну користь туризму взагалі й альпінізму і спелеології зокрема, а також про роль, яку відіграє унікальний для міста тренажер у фізичній підготовці майбутніх фахівців з туризму.

Викладач відзначив, що такі заняття розвивають не тільки суто спортивні навички, але й психологічно готують туристів до небезпек, які доведеться подолати під час справжнього підкорення гір. Окрему увагу було приділено питанням наукового дослідження туризму і індивідуальним дослідженням членів гуртка.

Після демонстрації системи страхування усі охочі отримали можливість спробувати власні сили на «Скелі». За безпекою учнів стежили  здобувачі вищої освіти спеціальності Туризм –  Ю.Галатенко і Р.Волошин, що страхували їх за допомогою туристських мотузок, допомагали вдягти страхувальні системи, а також ділилися практичними порадами щодо підйому.

Під час заняття на скеледромі учні і студенти отримали не тільки цінний досвід, але й незабутні враження та мотивацію до подальшого заняття туризмом. 

Facebook коментарі
Top