Університетська учнівська олімпіада “Інтелектуал”

МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

щорічно проводить Всеукраїнську олімпіаду МДПУ імені Богдана Хмельницького «Інтелектуал» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Положення про олімпіаду.

Умови олімпіади.

Програма олімпіади.

Мета олімпіади: виявлення та розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, заохочення їх до навчання в Університеті, реалізація здібностей талановитої учнівської молоді.

Олімпіада проводиться з таких предметів: українська мова та література, історія України, біологія, хімія, географія, математика, інформатика, англійська мова, німецька мова.

Учасники Олімпіади: особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Особливості олімпіади. Учасникам Олімпіади можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в цьому закладі освіти в обсязі до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет. Ці додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання нараховуються переможцям другого туру Олімпіади, які набрали більш ніж 90 балів за 100-бальною системою оцінювання. Учасникам, які набрали 91-95 балів нараховується 10 додаткових балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання. Учасникам, які набрали 96-100 балів нараховується 20 додаткових балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання. Бали, які набрали учасники з предмету «інформатика», при розрахунку конкурсного бала прирівнюються балам з математики.

Додаткові бали можуть застосовуватися виключно при вступі на спеціальності, визначені Переліком Міністерства освіти і науки України.

Для участі в олімпіаді необхідно надати заяву на підготовче відділення, або на E-mail: pv.mdpu@ukr.net.

Кожен учасник має можливість довідатися про особистий рейтинг безпосередньо в день олімпіади.

Додаткова інформація за адресою:
72312, м. Мелітополь,
вул. Гетьманська, 20, МДПУ, ауд. №17-А, підготовче відділення.

Тел. (0619) 44-03-06

E-mail: pv.mdpu@ukr.net