Кафедра економіки та готельно-ресторанного бізнесу відвідала загальноосвітні школи м. Мелітополь

03 березня 2021 р. науково-педагогічні працівники кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу відвідали загальноосвітні школи №14,15, НВК №16 та гімназію №19 м. Мелітополь з профорієнтаційними заходами.

Під час зустрічі з учнями шкіл доцент Верховод І.С. надала необхідну інформацію про особливості вступу та навчання в університеті. Також Ірина Сергіївна ознайомила гостей заходу з освітніми програмами кафедри «Економіка та бізнес», «Готельно-ресторанне господарство та туристичний бізнес», які передбачають підготовку кваліфікованих фахівців (бакалаврів), здатних розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми, пов’язані з професійною діяльністю на підприємствах за видами діяльності, в закладах готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Фахівці готуються для організаційно-управлінської, господарської, комерційної та науково-дослідної діяльності у всіх сферах економіки. Всі присутні отримали інформаційні рекламні матеріали за освітніми програмами кафедри.

Сподіваємось, що наша зустріч дасть можливість відкрити майбутнім абітурієнтам нові перспективи для визначення майбутньої професії.

Facebook коментарі
Top