МДПУ імені Богдана Хмельницького ЗА здорових і радісних школярів!

У межах реалізації Всеукраїнської програми «Healthy School: заради здорових і радісних школярів» 25 лютого 2021 року голова студентської ради філологічного факультету Тетяна Колодіна разом зі студенткою ІІІ курсу Іриною Войцеховською взяли участь у ХЕППІ-ЧЕЛЕНДЖІ, зорганізованому КЗ «Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня «Творчість» ЗОР.

Дівчата підготували і провели з учнями 10-х класів інтерактив «STOP.Булінг», присвячений протидії цькуванням та підтримці дружнього середовища в школі. Зокрема обговорили види агресивної поведінки дітей, обміркували її причини, з’ясували наслідки та спрогнозували форми відповідальності. Прикметно, що в невимушеній атмосфері, яка панувала під час заходу, учні запропонували ефективні способи запобігання та протидії булінгу. Безумовно, юні учасники та учасниці серйозно замислилися над цією важливою проблемою та усвідомили необхідність уникнення конфліктних ситуацій, відстоювання поваги до інших, толерантності.

Доцент кафедри германської філології Надія Акулова коротко розповіла учням 10-х та 11-х класів про історію, традиції та сьогодення нашого університету, більш детально зупинившись на академічній мобільності, перспективах освітніх програм та особливостях вступу.

Facebook коментарі
Top