Профорієнтаційний захід «Код українського слова у віках»

17 лютого 2021 року викладачі кафедри української і зарубіжної літератури провели  профорієнтаційний захід «Код українського слова у віках» на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи №4. Здобувачам освіти було запропоновано засобами художнього слова долучитись до вікторини та дати відповіді на питання з літератури, теми які вони уже вивчали з вересня 2020 р. Найкмітливішим учням було презентовано власні напрацювання викладачів – навчальні посібники з літератури.

Здобувачам освіти було представлено інформацію про вступ – 2021 та особливості вступної кампанії у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького. Нині абітурієнти мають багато питань, які стосуються вступу у заклади освіти, тому попереду потужна робота не лише з учнями, які планують вступати, а й з їхніми батьками.

Сподіваємося, що любов до слова дозволить нашим потенційним абітурієнтам отримати гарні результати ЗНО та вступити в омріяний заклад освіти – Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, оскільки ми – БІЛЬШЕ, НІЖ УНІВЕРСИТЕТ!

Facebook коментарі
Top