27 листопада 2021 року в університеті пройшла Всеукраїнська олімпіада МДПУ імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти.

Основними завданнями Олімпіади стали: виявлення та розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, заохочення їх до навчання в університеті, реалізація здібностей талановитої учнівської молоді.

З метою дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, оргкомітет олімпіади відмовився від урочистої церемонії відкриття, захід проводився у невеличких групах з обов’язковою термометрією, дистанціюванням та з виконанням інших санітарних норм.

Олімпіада проводилась з предметів: біологія, хімія, географія, українська мова та література, англійська мова, німецька мова, математика, історія України, інформатика. Для проведення олімпіади було створено оргкомітет, предметно-методичні комісії та журі, залучено студентів – переможців олімпіади минулого року.

В олімпіаді взяли участь 134 учасника, деякі з учасників виявили бажання взяти участь у двох предметах Олімпіади.

За предметами кількість учасників склала:

українська мова і література – 50

історія України – 6

математика – 21

англійська мова – 30

німецька мова – 1

інформатика – 6

географія – 13

біологія – 6

хімія – 1

Безпосередньо у день проведення олімпіади журі визначить індивідуальний рейтинг знань кожного учасника, а предметно-методичні комісії проведуть консультації щодо правильності виконання завдань.

Відомості про результати роботи журі з визначеним рейтингом учасників будуть розміщені на сайті університету.

Незабаром університет чекає на поповнення лав студентської молоді і продовжує роботу над формуванням контингенту абітурієнтів.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Top